Služby

Kompletná ponuka služieb


Tvoríme vysokopresné 3D digitálne prostredie.

Spoločnosť 3D-SCV ponúka komplexné riešenia v oblasti 3D laserového skenovania, inžinierskej geodézie a katastra nehnuteľností.

Špecializujeme sa na najmodernejšiu technológiu 3D skenovania, pomocou ktorej vieme zabezpečiť vysoko presné 3D priestorové informácie. 3D laserové skenovanieširoké možnosti uplatnenia. Veľmi presne meria rôzne objekty. Používa sa pri skenovaní inžinierskych sietí, budov, výrobných hál, strojov, zariadení, ale i kultúrnych pamiatok a pod.

Veľkou výhodou je najmä vysoká efektivita merania, ako aj minimalizácia nepresností. Merania môžu prebiehať aj počas bežného fungovania výroby a bez obmedzenia meraní v bežných prevádzkach. Sú bezpečné aj pri náročnejších podmienkach. A oproti klasickým metódam merania sa 3D laserové skenovanie vyznačuje zvýšenou kvalitou a bezpečnosťou pri získavaní dát, a naopak znížením nákladov a času potrebného pre celkovú realizáciu.

Okrem riešení spojených s metódou 3D laserového skenovanie zabezpečujeme aj komplexnú ponuku služieb v rámci katastra nehnuteľností, ako aj inžinierskej geodézie.